04
04

حرکت پرشتاب در بازارهای مالی

اسپازیو، سرمایه‌گذاری مطمئن

کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند برخلاف miror ترید که تریدر ها استراتژی ها را کپی می کنند در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.

در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.

کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید. هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و  هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

در مجموعه اسپازیو سرمایه شما در اختیار سبدگردان قرار نمی‌گیرد و تنها شما به عنوان سرمایه گذار امکان واریز و برداشت حساب را خواهید داشت و سبد گردان تنها دسترسی بازکردن معاملات و حساب معاملاتی را خواهد داشت.

سرمایه گذاران می توانند بدون داشتن دانش و مهارت کافی در حوزه تحلیل فاندامندال و تحلیل تکنیکال از سرمایه خود سود مناسبی دریافت کنند و همچنین در صورت تمایل به آموزش می توانند در کنار کسب سود از بازار فارکس هم‌زمان آموزش هم ببینند.

تمام نیازهای شما در بازار مالی

چرا اسپازیو انتخاب مناسبی است؟

اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است...

تیم اسپازیو از افراد با تجربه و متخصص دربازار های مالی فارکس و رمز ارزها تشکیل شده است. مجموعه اسپازیو حق انتقال و برداشت وجه از حساب معاملاتی را نخواهد داشت و تنها دسترسی به حساب معاملاتی دارد.

05 1
05 1