سود سرمایه گذاری در فارکس چقدر است؟ راز هایی که هیچ کس نمی گوید

سود سرمایه گذاری در فارکس اسپازیو

تجارت ارز فرصتی چالش برانگیز و سودآور را برای سرمایه گذارانی که دانش و تخصص خوبی در زمینه فارکس دارند، ارائه می دهد. با این حال، بازار پرریسکی نیز هست و معامله‌گران باید همیشه مراقب موقعیت‌های خود باشند.

در نهایت، موفقیت یا شکست هر معامله گر در بازار فارکس، بر حسب سود و زیان (P&L) در معاملاتشان سنجیده می‌شود.

اگر می خواهید اطلاعات خوبی در رابطه با سود سرمایه گذاری در فارکس کسب کنید و بدانید که آیا تجارت فارکس سودآور است یا خیر، حتما ادامه این بخش را با دقت مطالعه کنید.

چگونه در فارکس معامله کنیم؟

چگونه در فارکس معامله کنیم

به طور کلی، سرمایه گذاری در فارکس می تواند بسیار سودآور باشد، اما همه اینها به سطح تجربه سرمایه گذار و مهارت های تخصصی هر معامله گر پ بستگی دارد.

اگر شما یک معامله گر فارکس هستید که می دانید چگونه استراتژی های مناسب را اعمال کنید، باید گفت که این بازار می تواند بسیار سودمند باشد.

با این حال، برای انجام این کار، باید زمان زیادی را به آن اختصاص دهید و یاد بگیرید که چگونه با ارز معامله کنید.

در واقع باید بدانید که فارکس به تمرین، مطالعه و فداکاری و همچنین توانایی انجام یک تحلیل بازار خوب نیاز دارد.

بنابراین اگر تازه شروع کرده اید، مبالغ کم سرمایه گذاری کنید، سپس وقتی تمرین بیشتری داشتید و توانستید به خوبی در فارکس معامله کنید، می توانید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید.

به یاد داشته باشید که بازار فارکس یک بازار بسیار نقد است اما همچنین بسیار بی ثبات است. بنابراین، اگرچه سود سرمایه گذاری در فارکس زیاد است، اما ضرر زیادی نیز ممکن است به همراه داشته باشد.

ببشتر بخوانید : چگونه در فارکس نوسان گیری کنیم؟

آیا تجارت فارکس همچنان سودآور است؟

آیا تجارت فارکس همچنان سودآور است

اگر می خواهید به عنوان یک سرمایه گذار جدید در بازار فارکس فعالیت کنید، طبیعی است که از خود بپرسید که سود سرمایه گذاری در فارکس چقدر است و آیا تجارت در فارکس سودآور است؟

با توجه به تمام اخبار مربوط به سطح ریسک، درصد بالای از دست دادن پول معامله گران و مشکلات معامله در بازار ارز، باید گفت که بازار فارکس از زمان پیدایش خود رشد تصاعدی را حفظ کرده است و سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند.

اما برای اینکه بتوانید در این بازار بسیار موفق عمل کنید و سود خوبی داشته باشید، لازم است که برای شروع معامله، اطلاعات اولیه ای از بازار ارز داشته باشید.

بنابراین، باید سعی کنید تا جایی که می توانید اطلاعات خود را در مورد بازار فارکس افزایش دهید و دانش و مهارت های خود را در زمینه معامله در فارکس و ایجاد استراتژی برای ترید یا معامله در بازار فارکس افزایش دهید تا بتوانید داده هایی داشته باشید که برای بهبود سرمایه گذاری شما مفید باشد.

مزایای معامله در فارکس چیست؟

مزایای معامله در فارکس چیست

از انجایی که سود سرمایه گذاری در فارکس بسیار بالاست و به دلیل در دسترس بودن و مناسب بودن آن برای مبتدیان، در بین معامله گران محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده است.

بنابراین اگر به تجارت فارکس علاقه مند هستید و آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بالقوه در نظر می گیرید، باید مطمئن شوید که بازار مناسب برای شرایط فردی شما است.

در ادامه، به مزایای اصلی تجارت فارکس می پردازیم، امیدواریم به شما ایده خوبی در مورد اینکه آیا این برای شما مناسب است یا خیر، ارائه دهد.

فارکس، یک بازار بزرگ و جهانی است:

وقتی صحبت از مزایای معاملات فارکس می شود، اندازه و مقیاس آن در بالای لیست قرار می گیرد. در این بازار، به عنوان بزرگترین بازار مالی جهان، به طور متوسط روزانه بیش از 4 تریلیون دلار مبادله می شود.

معامله گران در تمام گوشه و کنار جهان جفت ارز را در تمام ساعات خرید و فروش می کنند و فارکس را به یک بازار واقعاً جهانی با زمینه های سودآوری فراوان تبدیل می کنند.

این وسعت بازار است که به بسیاری از مزایای معاملات فارکس، از جمله دسترسی، نقدینگی، نوسانات، فناوری و ساعات معاملات کمک می کند.

برای مبتدیان خوب است:

دسترسی یکی از بزرگترین مزیت های معاملات فارکس است. در مقایسه با سایر بازارها، ورود به این بازار نسبتاً آسان است و نیازی به سرمایه گذاری اولیه زیادی ندارد، که این امر محبوبیت آن را در میان معامله گران علاقه مند توضیح می دهد.

با این حال، صرف نظر از میزان سرمایه ای که می گذارید، تجارت موفق نیاز به دانش و مهارت دارد.

حساب‌های آزمایشی رایگان به شما این امکان را می‌دهند که تجارت فارکس را بدون ریسک تمرین کنید و اساساً یک اجرای آزمایشی، قبل از خرید را امتحان کنید.

در واقع حساب های دمو یا آزمایشی، با شبیه‌سازی یک محیط معاملاتی زنده، به شما این فرصت را می‌دهند که به یک پلتفرم معاملاتی عادت کنید، با حرکات بازار آشنا شوید و یک استراتژی مدیریت ریسک ایجاد کنید، نحوه کسب سود سرمایه گذاری در فارکس را به خوبی یاد بگیرید بدون اینکه تعهد مالی داشته باشید.

می توانید 24 ساعت در روز معامله کنید:

ساعات چرخش بازار یکی دیگر از مزیت های اصلی معاملات فارکس است. ارز خارجی در خارج از بورس (OTC) انجام می شود، به این معنی که معاملات مستقیماً بین طرف های معامله انجام می شود که توسط یک کارگزار فارکس تسهیل می شود.

بنابراین معاملات فارکس مشمول ساعات کاری هیچ سیستم صرافی متمرکزی نیست. تا زمانی که بازاری در جایی در جهان باز باشد، معاملات می توانند انجام شوند.

در حالی که بازار فارکس در تعطیلات آخر هفته به روی معامله‌گران خرده‌فروش بسته است، مهم است که توجه داشته باشید که نرخ‌ها به حرکت خود ادامه می‌دهند، و شما باید این را در استراتژی معاملاتی خود برای کسب سود سرمایه گذاری در فارکس و برای کاهش ریسک احتمالی، لحاظ کنید.

هزینه های معاملاتی پایینی وجود دارد:

هزینه های معاملاتی پایینی وجود دارد

بازار فارکس نه تنها به سرمایه کمی برای ورود نیاز دارد، بلکه پس از وارد شدن به آن، هزینه های تراکنش پایینی نیز وجود دارد. به طور معمول، کارگزاران از اسپردها کسب درآمد می کنند که در پیپ اندازه گیری شده و در قیمت یک جفت ارز لحاظ می شود.

هنگامی که یک کارگزار یک جفت ارز را به شما پیشنهاد می‌کند، قیمت پیشنهادی (فروش) و قیمت خرید (خرید) را نقل می‌کند، تفاوت پیپ بین این دو نشان‌دهنده اسپرد است که ارزش مرتبط با آن را برای تسهیل به کارگزار می‌پردازید.

از انجایی که اسپردها معمولاً کم هستند، باعث می شود معاملات فارکس نسبتاً ارزان باشد. با این حال، هنگام انتخاب یک کارگزار باید تمام هزینه های مرتبط را بررسی کنید، زیرا برخی ممکن است هزینه ثابت یا کمیسیون متغیر را نیز دریافت کنند.

می توانید از اهرم بهره مند شوید:

از میان همه مزایایی که برای تجارت فارکس وجود دارد، در دسترس بودن اهرم شاید جذاب ترین باشد زیرا به شما امکان می دهد با سرمایه نسبتاً کمی، موقعیت بالایی باز کنید.

اکثر کارگزاران فارکس به معامله‌گران خرده‌فروش اجازه می‌دهند که سپرده‌ای را کنار بگذارند و در مقابل آن وام بگیرند تا سهام بسیار بالاتری را کنترل کنند، شبیه به سپرده‌گذاری برای وام مسکن هنگام معامله در ملک.

اهرم معمولا به صورت یک نسبت بیان می شود، در حالی که اکثر کارگزاران فارکس، حداکثر اهرم را برای معامله گران خرده فروشی محدود می کنند اما نسبت 1:30 و 1:50 معمول است.

بنابراین، اگر از اهرم 1:50 استفاده کرده باشید، می توانید به ازای هر 1 دلار سرمایه در حساب خود تا 50 دلار معامله کنید.

در حالی که استفاده از اهرم، پتانسیل افزایش سود سرمایه گذاری در فارکس را افزایش می دهد، اما می تواند منجر به زیان بیشتر نیز شود، بنابراین اهرم باید همیشه با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید :  چگونه در فارکس ضرر نکنیم؟

فارکس یک بازار با نقدینگی بالا است:

فارکس یک بازار با نقدینگی بالا است

در اصطلاح تجاری، نقدینگی به سهولت خرید یا فروش دارایی با تأثیر محدود بر ارزش آن اشاره دارد. به طور خلاصه، این بستگی به میزان فعال بودن یک بازار خاص دارد.

مقیاس جهانی ارز همراه با حجم بالا و فعالیت 24 ساعته، بازار فارکس را به نقدشوندگی ترین بازار در دنیای تجارت تبدیل کرده است.

از انجایی که بازار معاملات فارکس به طور مداوم در حال فعالیت است و به لطف فناوری مدرن، از هر کجا قابل دسترسی است.

بنابراین، نقدینگی به این واقعیت اشاره دارد که هر کسی می تواند با یک کلیک ساده یک دکمه خرید یا فروش کند.

علاوه بر این، از طریق الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی، فعالان بازار می‌توانند استراتژی‌های خود را بسته به نحوه حرکت بازار خودکار کرده و تطبیق دهند و انعطاف‌پذیری سرمایه‌گذاری‌ها را حتی بیشتر کنند.

با توجه به بازار می توانید جفت ارز بخرید یا بفروشید – نوسانات بازار فارکس:

با توجه به بازار می توانید جفت ارز بخرید یا بفروشید

هدف نهایی هر شکل از معامله، خرید کم و فروش بالا است که باعث سود سرمایه گذاری اولیه شما می شود. یکی از مزایای معاملات فارکس این است که شما می توانید بسته به وضعیت بازار، جفت ارز بخرید یا بفروشید.

نوسانات قیمت یکی از مهم ترین عواملی است که به تصمیم گیری در مورد حرکت معاملاتی بعدی کمک می کند. برای معامله گران کوتاه مدت فارکس، نوسان قیمت بسیار مهم است، زیرا تغییرات ساعتی در ارزش دارایی را نشان می دهد.

علاوه بر این، معامله‌گران نوسانی از این اندیکاتور برای تعیین زمان مناسب برای ورود یا خروج از بازار استفاده می‌کنند.

برای سرمایه گذاران بلندمدت هنگام معامله فارکس، نوسان قیمت بازار نیز اساسی است. به همین دلیل است که آنها در نظر می گیرند که یک استراتژی «خرید و نگه داری» ممکن است پس از یک دوره طولانی درآمد بالاتر یا سود سرمایه گذاری در فارکس بیشتری ارائه دهد.

فناوری خوبی برای تجارت دارد:

در مقایسه با سایر بازارها، مانند بازارهای سهام، معاملات فارکس یک روش نسبتاً جدید است و به این ترتیب، تطبیق سریع‌تری با پیشرفت‌های تکنولوژیکی دنیای تجارت در این بازار انجام شده است.

ماهیت غیرمتمرکز بازار فارکس به این معنی است که اتصال برای وجود آن حیاتی است و توسعه دهندگان نرم افزار همچنان به بهبود پلتفرم های موجود برای معامله گران فارکس ادامه می دهند.

نوآوری‌ها در برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، الگوریتم‌های معاملاتی و اتصال جهانی، از جمله راه‌اندازی 5G، تجارت موثر در زمان واقعی را برای افراد در هر نقطه از جهان آسان‌تر می‌کند و فناوری را به یکی از مزایای عمده تجارت فارکس تبدیل می‌کند.

سرمایه گذاری در اسپازیو

سرمایه گذاری در اسپازیو، کم ریسک ترین و بهترین روش کسب سود سرمایه گذاری در فارکس:

اگر به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس هستید و می خواهید بدون دردسر، بهترین سود سرمایه گذاری در فارکس را کسب کنید، بهترین پیشنهاد این است که با اسپازیو همکاری کنید.

اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

روش فعالیت در اسپازیو، کپی ترید است. کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند.

در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.

در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.

کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید. هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

اسپازیو، تمامی نیاز های شما در بازار مالی

اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

تیم اسپازیو از افراد با تجربه و متخصص دربازار های مالی فارکس و رمز ارزها تشکیل شده است. مجموعه اسپازیو حق انتقال و برداشت وجه از حساب معاملاتی را نخواهد داشت و تنها دسترسی به حساب معاملاتی دارد.

                                کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

02122684251

02122654954

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *