با اسپازیو یاد میگیریم چگونه در فارکس سهام بخریم + 5 قدم ساده

چگونه در فارکس سهام بخریم با اسپازیو

برای برخی از معامله گران و سرمایه گذاران، سرمایه گذاری در یک ارز خارجی فرصتی هیجان انگیز برای حدس و گمان در مورد نرخ مبادله بین ارزها در سراسر جهان است.علاوه بر این، تجارت در سطح بین المللی به شما امکان می دهد تا با استفاده از سایر اقتصادها و ارزها، سبد سهام خود را متنوع کنید.

در واقع زمانی که بدانید چگونه در فارکس سهام بخریم و وارد این بازار شوید، می توانید در طیف گسترده ای از شرکت های جهانی و ارزهای خارجی سرمایه گذاری کنید و به دنیای کاملا جدیدی از تجارت وارد شوید.پیشرفت های فناوری صحنه سرمایه گذاری مالی را متحول کرده است.

سرمایه گذار مدرن اکنون می تواند با کلیک کردن روی یک دکمه به طیف گسترده ای از فرصت های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کند. فارکس و سهام دو بازار مهم و محبوب برای بسیاری از سرمایه گذاران هستند.در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی در رابطه با این موضوع که چگونه در فارکس سهام بخریم کسب کنید.

سرمایه گذاری در فارکس چیست؟

سرمایه گذاری در فارکس چیست

وقتی به سراسر جهان سفر می کنید، همیشه نمی توانید از پول رایج کشور خود برای خرید استفاده کنید. بلکه باید پول خود را به یورو، دلار، ین، پزو یا هر ارز دیگری که درکشوری که به آن سفر کرده اید، رایج است، تبدیل کنید.هنگام خرید یا فروش پول برای سفر، احتمالاً متوجه نرخ ارز شده اید.

این به شما می گوید که چه مقدار از ارز دیگر را به ازای هر واحد از پول خود دریافت می کنید و بالعکس.این نرخ ها به طور مرتب تغییر می کنند. تغییرات قیمت بر اساس اخبار اقتصادی، داده های اقتصادی پیش بینی شده و سایر عوامل است.فارکس مجموعه ای از “ارز خارجی” و “صرافی” است.

با افزایش و کاهش ارزش ارزها در سراسر جهان، با خرید یک ارز، منتظر افزایش ارزش آن نسبت به دیگری، و سپس مبادله مجدد و در نتیجه کسب سود، سود حاصل می شود.در معاملات فارکس، شما مقدار زیادی ارز خارجی می‌خرید، درست مانند خرید سهام، اوراق قرضه یا صندوق سرمایه‌گذاری مشترک.

به جای تلاش برای کسب سود از طریق افزایش ارزش آن سرمایه گذاری، امیدوارید ارزش آن ارز به سمتی که انتظارش را دارید (بالا یا پایین) حرکت کند. وقتی این کار انجام شد، هنگام تبدیل ارز به واحد پول مورد نظر خود، سود کسب می کنید.

حتما بخوانید: کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس

چگونه در فارکس سهام بخریم؟

چگونه در فارکس سهام بخریم

اگرچه بازار فارکس بر روی خرید و فروش جفت ارزها تمرکز دارد اما برخی از بروکرها با توجه به قراردادهایی که دارند، می توانند سهام های شرکت های بزرگ و شناخته شده در دنیا را برای سرمایه گذاری در اختیار معامله گران قرار دهند.

البته برای اینکه بدانید چگونه در فارکس سهام بخریم لازم است حتما یک بروکر معتبر و حرفه ای را که در این زمینه فعالیت دارد را شناسایی کنید، دانش معامله گری و اقتصادی مورد نیاز برای سرمایه گذاری در فارکس را کسب کنید تا بتوانید مسیر درست حرکت قیمت را شناسایی کرده و از این طریق به کسب سود عالی دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: شارژ حساب لایو فارکس

در ادامه به نکات معاملاتی که هر معامله‌گری باید قبل از معامله جفت ارز در نظر بگیرد، اشاره کردیم. این نکات کمک می کنند تا چگونه در فارکس سهام بخریم:

کارگزار یا بروکر مناسب را انتخاب کنید:

کارگزار یا بروکر مناسب را انتخاب کنید

انتخاب کارگزاری یا بروکر مناسب و معتبر، اولین و مهم ترین نکته ای است که باید برای شروع معامله و سرمایه گذاری در فارکس به آن توجه داشته باشید. بنابراین فقط به اولین کارگزار فارکسی که آنلاین پیدا می کنید بسنده نکنید.

بلکه زمانی را به تحقیق در مورد کارگزاران مختلف اختصاص دهید، بررسی های آنها را بخوانید و مطمئن شوید که یک بروکر مناسب برای خود و سبک معاملاتی خود انتخاب کرده اید.

در اینجا چند فاکتور مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب کارگزار در نظر بگیرید:

• داشتن طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی مختلف
• سپردهای رقابتی
• دارا بودن یک پلت فرم معاملاتی خوب و قابل اعتماد
• دسترسی به اهرم
• امنیت صندوق مشتری
• خدمات مشتری عالی
• منابع آموزشی
علاوه بر این عوامل، بسیار مهم است که مطمئن شوید کارگزاری که انتخاب می‌کنید دارای مجوز و تنظیم توسط یک مرجع بین‌المللی شناخته شده است.

بیشتر بدانید: تحلیل اخبار فارکس

یک برنامه و پلن برای معاملات خود داشته باشید:

یک برنامه و پلن برای معاملات خود داشته باشید

برای اینکه بدانید چگونه در فارکس سهام بخریم(How to buy stocks in forex)، بعد از انتخاب بروکر یا کارگزاری معتبر، ایجاد یک طرح یا برنامه معاملاتی است.بسیاری از معامله گران فارکس بلافاصله تجارت را بدون تنظیم یک برنامه مشخص از قبل شروع کنند و همین موضوع می تواند دلیل عدم موفقیت آنها در این بازار شود.

شما می توانید برنامه معاملاتی فارکس خود را به عنوان مجموعه ای از قوانین در نظر بگیرید که باید هنگام معامله و نحوه اجرای آنها رعایت کنید.بنابراین تعریف این قوانین از قبل و نوشتن آنها به شما کمک می کند هنگام شروع معامله در فارکس به آنها پایبند باشید.

در اینجا چند سوال وجود دارد که باید هنگام ایجاد طرح خود از خود بپرسید:
• اهداف معامله یا ترید شما چیست؟
• سبک معاملاتی شما چیست؟
• هر روز چقدر زمان صرف معامله گری خواهید کرد؟
• چه چیزی ورود و خروج شما را در بازار تعیین می کند؟
• چقدر می توانید ریسک کنید؟

به طور کلی، ایجاد یک برنامه معاملاتی می تواند به شما کمک کند از معامله بیش از حد جلوگیری کنید، که می تواند منجر به عدم تمرکز و معاملات بی پروا شود.بنابراین همانطور که برنامه معاملاتی خود را توسعه می دهید، حداکثر تعداد معاملاتی را که در روز یا هفته انجام خواهید داد را نیز برای خود تعیین کنید.

خود را آموزش دهید:

خود را آموزش دهید

اگر وقت خود را به یادگیری در مورد بازارهای فارکس و نحوه تجارت آنها اختصاص ندهید، نمی توانید انتظار داشته باشید که یک معامله گر موفق فارکس باشید.بنابراین، نکته بعدی که کمک می کند تا چگونه در فارکس سهام بخریم این است که مطمئن شوید که آموزش های لازم در زمینه فارکس را برای خود در نظر بگیرید.

در واقع مهم نیست که چقدر به عنوان یک معامله گر تجربه دارید، همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد. بنابراین، به خواندن اخبار، تجزیه و تحلیل روندهای بازار ادامه دهید و مطمئن شوید که اصول اولیه را فراموش نکرده اید.

به تدریج شروع کنید:

زمانی که معامله گری در فارکس را شروع می کنید، باید از اصول اولیه شروع کنید و به تدریج به جلو بروید، مانند زمانی که هر مهارت جدیدی را یاد می گیرید.بنابراین وسوسه نشوید که مستقیماً با معاملات پولی بزرگ شروع کنید،

بلکه بهترین کار این است که با اندازه‌های کوچک شروع کنید و از آنجا به سمت بالا حرکت کنید و مطمئن باشید که برای این کار وقت بگذارید.از هر قدمی که برمی‌دارید به تدریج یاد بگیرید و تا زمانی که در انجام آن احساس راحتی نکنید، اندازه موقعیت خود را افزایش ندهید. به یاد داشته باشید، این یک مسابقه نیست!

حتما بخوانید: چگونه از فارکس پول برداشت کنیم؟

احساسات خود را کنترل کنید:

به تدریج شروع کنید

مهم است که هنگام معامله، احساسات خود، به ویژه سطوح استرس را کنترل کنید. مطمئن شوید که ذهن روشنی دارید و تصمیمات آگاهانه، منطقی و غیر عاطفی می گیرید.با یافتن علت استرس خود و حذف آن یا کاهش تأثیر آن بر خود، سطح استرس خود را کاهش دهید.

گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، به خصوص پس از مواجه با ضرر، اما می تواند تفاوت بین یک معامله گر موفق و یک معامله گر ناموفق باشد.با رعایت این نکات می توانید به راحتی در بازار فارکس فعالیت کنید و بدانید که چگونه در فارکس سهام بخریم.

حتما بخوانید: چگونه استراتژی فارکس بسازیم؟

اسپازیو، کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس:

اگر به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس هستید، بهترین پیشنهاد این است که با اسپازیو همکاری کنید. اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد.معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

روش فعالیت در اسپازیو، کپی ترید است. کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند.در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.

در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید.

هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

  کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

02122684251

02122654954

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *