چگونه در فارکس ثبت نام کنیم؟

چگونه در فارکس ثبت نام کنیم اسپازیو

بازار ارز که با نام بازار فارکس نیز شناخته می شود، قدمتی به اندازه ظهور ارزهای ملی دارد. معاملات فارکس برای کسانی که برای اولین بار در مورد آن چیزهایی می شنوند، مانند یک فرصت مالی هیجان انگیز به نظر می رسد ودر قدم اول باید بدانیم که چگونه در فارکس ثبت نام کنیم.

همچنین به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای مالی امروز، به دلیل پتانسیل آن برای سود بالا و بازده سریع، محبوبیت آن افزایش یافته است. دلیل دیگر محبوبیت فزاینده فارکس این است که به مبتدیان اجازه می دهد تا با صندوق های تامینی و بانک های بزرگ رقابت کنند.

اگر شما نیز به دنبال شروع تجارت در فارکس هستید، در این مقاله می توانید چیزهایی را که باید قبل از راه اندازی حساب معاملاتی فارکس خود بدانید، آشنا می شوید و یاد می گیرد که چگونه در فارکس ثبت نام کنیم.

حساب فارکس چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

حساب فارکس چیست و چرا به آن نیاز دارید

حساب فارکس نوعی حساب است که مشتری با یک شرکت کارگزاری فارکس باز می کند. معامله گران می توانند وجوهی را در حساب های خود نگه دارند و از آنها برای تجارت و سایر معاملات استفاده کنند.

وجوه موجود در حساب فارکس صرفاً متعلق به صاحب حساب است و فقط صاحب حساب می تواند آن را مدیریت کند. در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه در فارکس ثبت نام کنیم.

چگونه در فارکس ثبت نام کنیم؟

برای اینکه بدانید چگونه وارد فارکس شویم یا چگونه حساب فارکس باز کنیم یا چگونه در فارکس ثبت نام کنیم لازم است به نکاتی که در ادامه توضیح داده ایم توجه کنید و با توجه به این توضیحات مراحل باز کرن حساب در فارکس را انجام دهید.

اگرچه دانستن این موضوع که چگونه در فارکس ثبت نام کنیم، یک فرآیند بسیار ساده است، اما مهم است که هنگام انتخاب کارگزار، شهرت، مقررات، شرایط معامله و کارمزد کارگزار را در نظر بگیرید و هنگام معامله در فارکس، یک برنامه و استراتژی معاملاتی محکم داشته باشید.

با داشتن مهارت، دانش و انضباط مناسب، تجارت فارکس می تواند یک فرصت سرمایه گذاری سودآور و سودمند باشد.

یک کارگزار فارکس یا بروکر را انتخاب کنید:

یک کارگزار فارکس یا بروکر را انتخاب کنید

اولین قدم برای افتتاح حساب فارکس، انتخاب یک کارگزار فارکس است. شما باید یک کارگزار معتبر و تنظیم شده را انتخاب کنید که شرایط معاملات و خدماتی را که نیازهای شما را برآورده می کند ارائه دهد.

برخی از عواملی که هنگام انتخاب بروکر یا کارگزار باید در نظر گرفته شوند عبارتند از شهرت کارگزار، مقررات، پلتفرم های معاملاتی، شرایط معاملات، کارمزدها و پشتیبانی مشتری.

برای اینکه بدانید چگونه در فارکس ثبت نام کنیم، بهتر است ابتدا به صورت آنلاین در مورد کارگزاران مختلف تحقیق کنید و خدمات و هزینه های آنها را مقایسه کنید و سپس بهترین و معتبرترین کارگزار را برای شروع ثبت نام در فارکس انتخاب نمایید.

مراحل ثبت نام کارگزار را تکمیل کنید:

پس از انتخاب کارگزار، باید مراحل ثبت نام کارگزار را تکمیل کنید. فرآیند ثبت نام معمولاً شامل پر کردن فرم درخواست آنلاین با مشخصات شخصی شما، از جمله نام، آدرس، ایمیل و شماره تلفن شما است.

همچنین از شما خواسته می شود که مدرک هویت و آدرس مانند گذرنامه، کارت شناسایی ملی را ارائه دهید.

حساب خود را تامین مالی کنید:

حساب خود را تامین مالی کنید

پس از تکمیل مراحل ثبت نام، باید حساب فارکس خود را تامین مالی کنید. حداقل شرط واریز با توجه به کارگزار و نوع حسابی که انتخاب می کنید متفاوت است.

برخی از کارگزاران حساب های کوچک را با حداقل شرط واریز 100 دلار ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر برای حساب های استاندارد حداقل مبلغ 1000 دلار یا بیشتر را واریز می کنند.

می‌توانید حساب خود را با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف، مانند انتقال بانکی، کارت‌های اعتباری یا دبیت، یا کیف‌پول‌های الکترونیکی تأمین مالی کنید.

ببشتر بخوانید : چگونه در فارکس نوسان گیری کنیم؟

پلتفرم معاملاتی را دانلود و نصب کنید:

پلتفرم معاملاتی را دانلود و نصب کنید

پس از تامین مالی حساب فارکس، باید پلتفرم معاملاتی ارائه شده توسط کارگزار را دانلود و نصب کنید. اکثر کارگزاران پلتفرم های معاملاتی مختلفی از جمله متاتریدر 4 (MT4) و متاتریدر 5 (MT5) را ارائه می دهند که در بین معامله گران فارکس محبوب هستند.

پلتفرم معاملاتی به شما این امکان را می دهد که به بازار فارکس دسترسی داشته باشید، معاملات را انجام دهید، موقعیت های خود را نظارت کنید و با استفاده از شاخص های فنی و ابزارهای نمودار، بازار را تجزیه و تحلیل کنید.

معامله یا ترید را شروع کنید:

پس از انجام مراحل بالا، می توانید معامله یا ترید در فارکس را شروع کنید. شما باید جفت ارزهایی را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید، بازار را تحلیل کنید و معاملات خود را با استفاده از پلتفرم معاملاتی انجام دهید.

تجارت فارکس شامل خرید یک جفت ارز و فروش جفت ارز دیگر، با هدف سود بردن از تفاوت ارزش آنهاست. برای اینکه در معاملات فارکس بهتر عمل کنید، می‌توانید از استراتژی‌های معاملاتی مختلفی مانند تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی یا ترکیبی از هر دو برای تصمیم‌گیری استفاده کنید.

اسپازیو کم ریسک ترین روش شروع سرمایه گذاری در فارکس:

اگر می خواهید یک تجربه کم ریسک و پر سود را از سرمایه گذاری در فارکس تجربه کنید، بهترین پیشنهاد این است که با اسپازیو همکاری داشته باشید.

اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

روش فعالیت در اسپازیو، کپی ترید است. کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند.

در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.

در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.

کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید. هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

بیشتر بخوانید :  چگونه در فارکس ضرر نکنیم؟

اسپازیو، تمامی نیاز های شما در بازار مالی

اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

تیم اسپازیو از افراد با تجربه و متخصص دربازار های مالی فارکس و رمز ارزها تشکیل شده است. مجموعه اسپازیو حق انتقال و برداشت وجه از حساب معاملاتی را نخواهد داشت و تنها دسترسی به حساب معاملاتی دارد.

                                کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

02122684251

02122654954

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *