آموزش سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس با اسپازیو:

سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس در اسپازیو

سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس، شامل استراتژی های بلند مدت برای حفظ موقعیت های معاملاتی یا سایر اوراق بهادار برای مدت طولانی است. این سبک از مشارکت در بازار در میان برخی از معامله گران و همچنین در میان سرمایه گذاران محبوب است.برای سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس، چندین استراتژی وجود دارد. برای اطلاع از اینکه آیا معاملات و سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس با علایق شما مطابقت دارد و چگونه آن را دنبال کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

سرمایه گذاری و تجارت بلند مدت فارکس چیست؟

سرمایه گذاری و تجارت بلند مدت فارکس چیست

بسیاری از معامله گران فارکس با استفاده از استراتژی های معاملاتی بلند مدت به موفقیت دست پیدا می کنند. معاملات بلند مدت متکی به تحلیل بنیادی (فاندامنتال) و تکنیکال با استفاده از نمودارهای روزانه و هفتگی است، این یک سبک معاملاتی است که در آن موقعیت را برای مدت زمان طولانی تری حفظ می کنید.

در حالی که بیشتر معامله‌گران فارکس با ذهنیت و برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت وارد بازار می‌شوند، اما استراتژی‌های بلندمدت یک راه عالی برای معامله‌گران است تا سودهای بسیار بیشتری داشته باشند و ریسک خود را با استراتژی مناسب کاهش دهند.

مزایای تجارت و سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس:

مزایای تجارت و سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس

مقرون به صرفه است:
وقتی در بازه‌های زمانی طولانی‌تر معامله می‌کنید، معاملات کمتری انجام می‌دهید، بنابراین کمیسیون‌های زیادی برای معاملات پرداخت نمی‌کنید. در این صورت، تحت تأثیر اسپرد قرار نمی گیرید زیرا در مورد اهداف پیپ بزرگتر بی تفاوت می شوید.

زمان موثر است:
هنگامی که درازمدت معامله می کنید، نیازی نیست که برای مدت طولانی جلوی نمودارها باشید، فقط چند دقیقه در هر روز وقت خود را برای معاملات می گذارید و اجازه می دهید بازار حرکات خود را انجام دهد. کار کمتر از شما، نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.

استرس کمتر:
فاصله گرفتن از نمودارها شما را از شر استرس و هیجان نجات می دهد. از بازه های زمانی کوتاه تر، به جای بازارهای آشفته، تنظیمات و سیگنال های بهتری دریافت خواهید کرد.

سیگنال های با کیفیت:
سطوح کلیدی و الگوهای نمودار در بازه های زمانی طولانی تر، قابل اعتمادتر هستند. نقاط ورودی و خروجی بهتری دریافت خواهید کرد و از این طریق عملکرد شما بهبود می یابد.

ببشتر بخوانید : چگونه در فارکس نوسان گیری کنیم؟

کدام استراتژی ها برای سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس خوب هستند؟

سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس

استراتژی‌های زیادی برای معامله‌گران وجود دارد که کمک می کند تا رویکرد بلندمدتی را برای معاملات خود انتخاب ‌کنند. در ادامه بهترین استراتژی ها برای سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس را معرفی کردیم:

از استراتژی عرضه و تقاضا استفاده کنید:

معامله گران با نام گذاری و پیروی از یکی از اساسی ترین اصول اقتصادی، در روش عرضه و تقاضا در معاملات به دنبال مکان هایی هستند که قیمت در آن ها پیشرفت یا کاهش شدیدی داشته است.هنگامی که این نقاط حرکت قیمت پیدا شد، مکان ها بر روی نمودار با استفاده از مستطیل مشخص می شوند.

جایی که قیمت در آن پیشرفت قوی داشته است به عنوان منطقه تقاضا یاد می شود. مکانی که قیمت در آن عقب نشینی قوی داشته است به عنوان منطقه عرضه یاد می شود.

ایده پشت جستجوی این مناطق این است که وقتی بازار یک حرکت قوی به سمت بالا یا پایین انجام می دهد، به این معنی است که آن نقاط مکان هایی هستند که معامله گران فکر می کنند خرید یا فروش قوی است.به همین دلیل است که ثبت سفارش در آن مکان ها ریسک کمتری دارد و شما شانس بیشتری برای موفقیت در معاملات خود دارید.

یک هدف سود تعیین کنید و ضرر را متوقف کنید:

یک هدف سود تعیین کنید و ضرر را متوقف کنید

اهداف سود و توقف ضرر دو ملاحظه کلیدی هنگام معامله در هر بازه زمانی هستند. در واقع اینها نقاط خروج هستند؛ چه معامله به پایان برسد چه موفقیت آمیز باشد یا ناموفق.به طور کلی، معامله گران باید آنها را قبل از ورود به معامله شناسایی کنند تا نسبت ریسک به پاداش را محاسبه کنند.

استراتژی را تنظیم و فراموش کنید:

درست مانند روش عرضه و تقاضا، روش تنظیم و فراموشی دقیقاً همان طور است که به نظر می رسد. این یک استراتژی برای سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس است که در آن معامله‌گران همه چیز را قبل از معامله تنظیم می‌کنند و تمام اقدامات را طبق پارامترهای از پیش تعریف‌شده خودکار می‌گذارند.

این چارچوب شامل تعیین اهداف ورود، توقف ضرر و سود برای کنترل موثر معاملات خود بدون نیاز به انجام کارهای دقیقه ای پس از شروع است.اگر از تحلیل فاندامنتال به درستی استفاده کنید، می توانید نسبت به حرکت قیمت بین استاپ ضرر و کسب سود، ساکت و بی تفاوت باشید.تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر بمانید، امیدوار باشید که معامله شما در اسرع وقت به سفارش سود شما برسد.

از اهرم به میزان کم استفاده کنید:

اهرم یک شمشیر دو لبه است زیرا برد و باخت را به طور یکسان تقویت می کند. سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس، به سرمایه بزرگتر و سطوح توقف ضرر بیشتری نیاز دارد.اگرچه دریافت آن سرمایه از طریق اهرم وسوسه انگیز است، اما این یک تلاش پرخطر است – به ویژه برای معامله گران کم تجربه.

به اصول بنیادی (تحلیل فاندامنتال) توجه داشته باشید:

به اصول بنیادی (تحلیل فاندامنتال) توجه داشته باشید

اخبار بنیادی، نیروی محرکه بازارهای فارکس است که شامل تصمیمات نرخ بهره، تورم، اشتغال و تولید ناخالص داخلی است. معامله گران بلندمدت باید آنها را زیر نظر داشته باشند زیرا این رویدادها نقاط محوری کلیدی در استراتژی آنها هستند.یک شگفتی بزرگ در اخبار می تواند به طور کامل روایت را تغییر دهد و نیاز به اقدام فوری دارد.

بیشتر بخوانید :  چگونه در فارکس ضرر نکنیم؟

با یک تیم حرفه ای و متخصص همکاری کنید:

اگر می خواهید سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس داشته باشید، بهتر است از تجربه و تخصص افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند، استفاده کنید.بنابراین بهترین پیشنهاد این است که سرمایه گذاری بلند مدت در فارکس را با تیم اسپازیو تجربه کنید.اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد.

معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.روش فعالیت در اسپازیو، کپی ترید است. کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند.

در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.

کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید. هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

تیم اسپازیو از افراد با تجربه و متخصص دربازار های مالی فارکس و رمز ارزها تشکیل شده است. مجموعه اسپازیو حق انتقال و برداشت وجه از حساب معاملاتی را نخواهد داشت و تنها دسترسی به حساب معاملاتی دارد.

  کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

02122684251

02122654954

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *