کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس با اسپازیو + تضمین

کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس با اسپازیو

با وجود نوسانات بالاتر از حد معمول در بیشتر بازارهای مالی، لازم است با نکات کلیدی در رابطه با بررسی کنترل ریسک و مدیریت پول خود را داشته باشید و به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس باشید.به طور کلی، شانس کسب سود قابل توجه در مدت زمان نسبتاً کم، افراد زیادی را به معاملات فارکس جذب می کند.

اما معمولا این واقعیت نادیده گرفته می شود که سود بالقوه با احتمال زیان قابل توجهی نیز همراه است.به همین دلیل معامله گران باید برای محافظت از حساب خود، اهداف بزرگتری را برای خود در نظر بگیرند، به سودهای احتمالی توجه کنند و به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس باشند.

در ادامه با ما همراه بمانید تا با نکات کلیدی در رابطه با کم کردن ریسک معاملات در فارکس آشنا شوید و کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس را بشناسید.

نکات کلیدی و کاربردی برای پیدا کردن کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس:

نکات کلیدی و کاربردی برای پیدا کردن کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس

در ادامه به چند نکته آسان که به کاهش ریسک در معاملات ارز خارجی و هر بازار دیگری کمک می کند، اشاره کردیم:

اهرم مالی یا لوریج خود را پایین نگه دارید:

اهرم مالی یا لوریج خود را پایین نگه دارید

اهرم مالی، یک ابزار قدرتمند در سرمایه گذاری است، اما در صورت استفاده نادرست از آن، می تواند شما را به دردسر بیاندازد. در حالی که اهرم، سود را چند برابر می کند، می تواند ضرر را نیز چند برابر کند.بنابراین هر چه اهرم بالاتر باشد، فضای کمتری برای اشتباه وجود خواهد داشت.به طور کلی، مقدار اهرم، اندازه موقعیت هایی را که می توانید کنترل کنید تعیین می کند.

به عنوان مثال، نسبت اهرمی 100:1 به این معنی است که به ازای هر 100 دلار از پول خود می‌توانید موقعیتی تا 100 برابر آن اندازه را کنترل کنید – یعنی 10000 دلار.این به شما این امکان را می دهد که بازدهی بسیار بیشتری از سرمایه گذاری خود ایجاد کنید نسبت به زمانی که تمام پول را خودتان قرار داده بودید. به عبارت دیگر، این مانند خرید یک خانه 100000 دلاری با 1000 دلار سپرده است.

سپرده سهام شماست. اگر قیمت خانه فقط یک درصد افزایش یابد و به 101000 دلار برسد، سهام خود را دو برابر خواهید کرد. اما کاهش یک درصدی قیمت، سهام شما را به صفر می رساند.

بیشتر بخوانید: چگونه در فارکس سهام بخریم؟

استاپ ضرر را درست تنظیم کنید و سود بگیرید:

استاپ ضرر را درست تنظیم کنید و سود بگیرید

تنظیم استاپ ضرر و کسب سود صحیح یکی از مهمترین تصمیمات در کل مسیر معامله گری است. اما اغلب اوقات، توقف ضرر یا سود به صورت خودسرانه تنظیم می شود که اینکار درست نیست.

به طور کلی، تصمیم گیری در مورد محل خروج معامله (اعم از سود یا زیان) باید با توجه به وضعیت بازار و مدت زمانی را که معامله گر آماده است تا منتظر سود باشد، در نظر گرفته شود. تنظیم صحیح توقف یا گرفتن سود، ریسک را کاهش می‌دهد و منجر به نتایج تجاری بهتر و سازگارتر می‌شود.

در بازه های زمانی بالاتر معامله کنید:

در بازه های زمانی بالاتر معامله کنید

معامله در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، استرس‌زا، زمان‌بر و در بیشتر موارد سود کمتری دارد. نمودارهای دقیقه ای (1 دقیقه تا 30 دقیقه) از نظر نسبی بی ثبات تر و غیرقابل پیش بینی هستند.

معاملات با فرکانس بالا همچنین مستلزم کارمزد معاملاتی بیشتری است زیرا نسبت اسپرد به سود به نسبت استراتژی هایی که موقعیت ها را برای مدت طولانی تری نگه می دارند بسیار بالاتر است.

لغزش ها نیز به نسبت بیشتر خواهند بود.بازه های زمانی طولانی تر، مانند نمودار ساعتی، نمودار 4 ساعتی یا حتی نمودار روزانه می تواند اطمینان بیشتری را برای برنامه ریزی معاملات ارائه دهد. هزینه ها و لغزش نیز به نسبت کمتر است.

حتما بخوانید: محاسبه حجم معامله در فارکس

به دنبال دلیلی برای معامله نکردن باشید:

به دنبال دلیلی برای معامله نکردن باشید

بسیاری از کسانی که درگیر معاملات هستند، روزانه پیام‌هایی دریافت می‌کنند که از رویدادهای بازارهای مالی خبر می‌دهند، همچنین نمودارها نیز فریاد «خرید» یا «فروش» می دهند و به نظر می رسد که همه در حال کسب درآمد هستند!

به طور کلی، وقتی یک معامله گر پولی در حساب خود دارد، ممکن است سفارش دادن برای او وسوسه انگیز باشد. حداقل در این صورت اقدامی انجام خواهد شد! اما لازم است به یاد داشته باشید که کارگزاران و ارائه دهندگان اخبار، اهمیتی نمی دهند که بازارها بالا یا پایین می شوند. زیرا پول آنها در خطر نیست.

شفاف و عینی فکر کردن در میان این همه هیاهو یکی از بزرگترین چالش های پیش روی یک معامله گر است. بنابراین اگر به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس (The least risky way to invest in forex)هستید، لازم است این نکته را به خاطر داشته باشید و همیشه به دنبال دلیلی برای معامله نکردن باشید.

در واقع، بین معاملات بیش از حد و عملکرد ضعیف، یک ارتباط کاملاً اثبات شده وجود دارد که همه ما باید به آن توجه داشته باشیم. مقاومت در برابر وسوسه مبادله بر روی احساسات، از ریسک غیرضروری و استفاده غیرمولد از سرمایه جلوگیری می کند.

اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

اهداف واقع بینانه تعیین کنید

بازده پولی در هر نوع فعالیت تجاری می تواند ماه به ماه غیر قابل پیش بینی باشد. اما داشتن یک هدف محکم در ذهن به تمرکز کمک می کند. هدف بسیاری از معامله گران، کسب درآمد بیشتر در سریع ترین زمان ممکن است.

اما این هدف، لزوماً آنها را در مسیر نگه نمی دارد یا مقیاس واقعی پیشرفت را برای آنها فراهم نمی کند. بنابراین بهتر است یک هدف ثابت، مانند بازگشت سرمایه اولیه تعیین کنید، سپس از آن به عنوان معیاری برای اندازه گیری پیشرفت استفاده کنید.

تعیین هدف بیش از حد نیز می تواند باعث ریسک پذیری بیش از حد شود. زیرا وقتی یک معامله گر عملکرد ضعیفی دارد، بیشتر مستعد ریسک های بزرگتر و بزرگتر برای رسیدن به هدف خود هستند.

آشنایی با کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس:

آشنایی با کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس

اگر به دنبال کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در فارکس هستید، بهترین پیشنهاد این است که با اسپازیو همکاری کنید. اسپازیو دارای نرخ سود بسیار بالاتری به نسبت سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد.

معاملات مجموعه اسپازیو در بازار فارکس انجام میشود که ریسک بسیار پایین‌تری نسبت به بازار کریپتو دارد که احتمال از دست رفتن سرمایه نزدیک به صفر است.

روش فعالیت در اسپازیو، کپی ترید است. کپی‌ترید به فرآیندی گفته میشود که طی آن یک فرد میتواند تمامی معاملات و مدیریت آنها را از یک تریدر حرفه ای دیگر کپی کند.

در روش کپی ترید بخشی از سرمایه یک فرد به حساب تریدر حرفه ای متصل میشود با این روش همه ی فعالیت های تریدر حرفه ای اعم از باز کردن پوزیشن تعیین حد ضرر و ثبت سود و مقدار درصد از حجم کل بر اساس مقدار سرمایه درگیر شده در حساب فرد کپی کننده هم ثبت می شود.

در واقع شما به عنوان فرد کپی‌کننده تنها کافی است حساب معاملاتی بروکر خود را به سیستم کپی‌تریدینگ مجموعه اسپازیو متصل کنید و شاهد معاملاتی باشید که در غالب استراتژی های معاملاتی مجموعه اسپازیو می باشد.

کپی‌ترید به زبان ساده یعنی شما به عنوان کاربر تازه کار با انتخاب یک تریدر حرفه‌ای تمامی فعالیت های اورا مو به مو اجرا میکنید.

هر چه که او می‌خرد شما نیز می‌خرید و هر چه که او می‌فروشد شما نیز می‌فروشید و به این ترتیب تمامی اعمال او را عیناً کپی می کنید و بر اساس سودی که تریدر شما کسب میکند شما نیز به همان میزان کسب خواهید کرد البته بر اساس مقدار سرمایه‌گذاری.

  کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

02122684251

02122654954

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *